Gietmallen op maat

Wij bieden mallen voor het gieten van beton of andere industriële giet toepassingen. Via ons thermovormen proces produceren wij in serie stortmallen voor grootschalige productie.

Zeer ervaren technisch verkoopteam

Beste prijs/kwaliteit verhouding!

Specialist in maatwerk productie

Meer dan 60 jaar ervaring in kunststof

Mallen voor gieten van beton of andere industriële giet toepassingen

Bij Batelaan Kunststoffen hebben we meer dan 60 jaar ervaring met het maken van kunststof gietmallen voor beton. De meeste gietvormen worden gemaakt van ABS of HDPE. Deze materialen zijn duurzaam en voordelig. Afhankelijk van de wensen en eisen van de kant worden de gietmallen op maat gemaakt.

Door onze thermovormen of vacuümvormen aanpak, bieden wij de unieke mogelijkheid om zowel kleine als grote aantallen te produceren. De productieaantallen kunnen variëren van 25 tot 10.000 stuks.

Let op: onze gietmallen zijn geschikt als productiematrijs voor industriële processen. Onze mallen zijn niet geschikt voor chocolade, klei, keramiek of siliconen.

Werking gietmal proces

PU of aluminium productiematrijs laten maken:

Wij maken de gietvorm door middel van de techniek van het vacuümvormen waarbij een kunststof gietmal product of onderdeel gevormd wordt door middel van een aluminium of PU mal. In de onderstaande figuur wordt de techniek van het vacuümvormen uitgebeeld.

vacuumvormen techniek en proces

Bereken zelf de malkosten:

Bereken zelf wat de productiematrijs (eenmalig) zal kosten via onze eenvoudige calculator. De daadwerkelijke productiekosten zal met ons technisch verkoopteam besproken worden, i.v.m. de fluctuatie bij aantallen en materiaalkeuze.

Kunststof mal voor beton

Wij bieden de mogelijkheid om mallen te ontwerpen voor betonproducten. De mallen worden gemaakt van stevige en duurzame materialen die gemakkelijk van het gevormde beton af te halen zijn. Door de unieke vacuümvormen aanpak kunnen praktische alle vormen voor het beton worden gemaakt. Zo bieden wij maatwerk voor de betonvormen.

De definitieve productiekosten voor een beton gietmal

Neem contact op voor een uitgebreide berekening van de productiekosten van een beton gietmal. Of bereken zelf wat de productiematrijs (eenmalig) zal kosten via onze calculator:

Vrijblijvende matrijsberekening

Benieuwd naar de opstartkosten voor een matrijs (vacuümvorm mal)? Via onze calculator bereken je het direct zelf. Vraag vervolgens vrijblijvend een offerte aan voor je project.

Laagste Matrijskosten

Nog vragen?

Bekijk onze veelgestelde vragen over onze activiteiten met uitgebreide antwoorden:

Onze technisch verkopers staan je graag te woord Neem vrijblijvend contact met ons op